• 070 816 797
  • Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

U15

EKIPA

trener Primož Romšak
Ime in priimekKategorizacija 1.10.2020
Brišnik Vane (2009)
Jaša Gole (2006)mladinski razred
Lan Kramar (2011)
Lara Marija Gorše (2009)
Lovro Bartol (2007)
Maksim Z Gligorovski (2009)
Osolnik Rudi (2008)

Vse selekcije in tekmovalci

več ...

Ime in priimekSelekcijaKategorizacija 1.10.2020
Lan Kramar (2011)U12
Lara Marija Gorše (2009)U12
Maksim Z. Gligorovski (2009)U12
Vane Brišnik (2009)U12
Lan Kramar (2010)U13
Lara Marija Gorše (2009)U13
Maksim Z. Gligorovski (2009)U13
Rudi Osolnik (2009)U13
Vane Brišnik (2009)U13
Brišnik Vane (2009)U15
Jaša Gole (2006)U15mladinski razred
Lan Kramar (2011)U15
Lara Marija Gorše (2009)U15
Lovro Bartol (2007)U15
Maksim Z Gligorovski (2009)U15
Osolnik Rudi (2008)U15
Aleksander Cerar (2004)Kadetiperspektivni razred
Ažbe Cerar (2004)Kadetimladinski razred
Brišnik Vane (2009)Kadeti
David Golob (2004)Kadetiperspektivni razred
Erik Mujanovič (2005)Kadetimladinski razred
Jaša Gole (2006)Kadetimladinski razred
Jošt Čarni (2004)Kadetiperspektivni razred
Lovro Bartol (2007)Kadeti
Lukas Z. Gligorovski (2004)Kadetiperspektivni razred
Maksim Z Gligorovski (2009)Kadeti
Marko Pilič (2005)Kadetimladinski razred
Matic Kordež (2004)Kadetimladinski razred
Osolnik Rudi (2008)Kadeti
Urban Zupan (2004)Kadetiperspektivni razred
Aleksander Cerar (2004)Mladinciperspektivni razred
Anej Janez Ostrež (2004)Mladincimladinski razred
Ažbe CerarMladincimladinski razred
Blaž Belentin (2002)Mladincidržavni razred
Bor Peterlin (2002)Mladincimladinski razred
David Golob (2004)Mladincimladinski razred
David Lukič (2002)Mladincidržavni razred
Gašper Brišnik (2003)Mladincidržavni razred
Jan Gregorinčič (2002)Mladincimladinski razred
Jošt Čarni (2004)Mladinciperspektivni razred
Luka Sokler (2002)Mladinciperspektivni razred
Lukas Z. Gligorovski (2004)Mladinciperspektivni razred
Martina Kemperl (2002)Mladinci
Matic KordežMladincimladinski razred
Tim Burger (2002)Mladincidržavni razred
Tjaša Belentin (2002)Mladinci
Zupan UrbanMladinciperspektivni razred
Aleksander Cerar (2004)Članiperspektivni razred
Blaž Benkovič (1993)Članidržavni razred
Blaž Briški (1999)Članiperspektivni razred
Bor Peterlin (2002)Članimladinski razred
David GolobČlaniperspektivni razred
David Lukič (2002)Članidržavni razred
Gašper Brišnik (2003)Članidržavni razred
Gašper Šenica (1982)Članidržavni razred
Gašper Žurbi (1994)Članidržavni razred
Jaka Zorman (1996)Člani
Jošt Čarni (2004)Članiperspektivni razred
Kristijan Novak (1992)Člani
Luka Komatar (1989)Članidržavni razred
Luka Sokler (2002)Članiperspektivni razred
Lukas Z. Gligorovski (2004)Članiperspektivni razred
Martin Stele (1996)Članidržavni razred
Matej Nastran (1979)Člani
Rok Bergant (1999)Članiperspektivni razred
Sebastijan Novak (1994)Člani
Tilen Leskovec (1993)Člani
Tim Burger (2002)Članidržavni razred
Timotej Ostrež (1999)Članidržavni razred
Urban Benkovič (1997)Članidržavni razred
Urban ZupanČlaniperspektivni razred


VERJAMEJO V NAS

Vaterpolsko društvo Kamnik
Maistrova ulica 15, 1241 Kamnik
070  816 797
© 2021 Vaterpolsko društvo Kamnik. All Rights Reserved. Powered by Oblikovalnica