Rekreacija odraslih in mladostnikov

Začnemo v oktobru!

Rekreacija za odrasle in mladostnikeučenje tehnik plavanjavodna košarkamini vaterpolo

Rekreacija odraslih in mladostnikov bo potekala ob sobotah od 8.15 do 9.30 v Ciriusu.
Poskrbljeno pa je tudi za rekreacijo odraslih in sicer za vodno košarko, ki poteka od oktobra do junija na bazenu Kranj, julija, avgusta in septembra pa rekreacija poteka na bazenu Pod Skalo

Plavanje

Učili se bomo osnovnih in nadaljevalnih tehnik plavanja (prsno, hrbtno in kravl). Posvetili se bomo lahko tudi kondicijskemu plavanju in po željah vadečih odplavali tudi kakšen plavalni trening. Rekreacija bo potekala pod vodstvom trenerja, poudarek bo na osebnem pristopu.