Plavalni programi Cirius

Polletni ali celoletni plavalni tečajpriložnostza vse generacije

Redna vadba od oktobra do junija

Za polletni ali celoletni tečaj v Ciriusu si lahko izberete enega od dnevov v tednu (ponedeljek ali sreda ali petek ali sobota). Plavalni tečaj je primeren za otroke od od 3,5 let naprej. Otroci bodo glede na plavalno znanje razdeljeni v skupine, kjer se bodo prilagajali na vodo in se bodo učili osnovnih in nadaljevalnih tehnik plavanja (prsno, hrbtno in kravl). Nekaj pozornosti bomo posvetili tudi skokom in igram v vodi.

Začnemo v ponedeljek 28.9.2020 ali v petek 1.10.2020

plavanje za mladostnikeučenje pravilne tehnike plavanjaod 8 leta naprej

Plavanje se bo izvajalo ob ponedeljkih ali v petek. Mladostniki se bodo naučil pravilnih plavalnih tehnik. Poleg tega bodo pridobili plavalno kondicijo.

*opomba +10€ - članarina

Cirius, Novi trg 43A, Kamnik, 1241 Kamnik