• 070 816 797
  • Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
Račun
Poteka avtorizacija ...
×
  • sezona 2019/2020
    TekmaDatumUra igranjaKrog - Lokacija
    VD KAMNIK:VK BORAC25. 1. 20201. Krog
    VD KOPER:VD KAMNIK1. 2. 20202. Krog
    VD KAMNIK:GRAZ8. 2. 20203. Krog
    VD KAMNIK:AVK TRIGLAV7. 3. 20204. Krog
    VKL LJUBLJANA SLO.:VD KAMNIK14. 3. 20205. Krog
    VK BORAC:VD KAMNIK21. 3. 20206. Krog
    VD KAMNIK:VD KOPER11. 4. 20207. Krog
    GRAZ:VD KAMNIK18. 4. 20208. Krog
    AVK TRIGLAV:VD KAMNIK9. 5. 20209. Krog
    VD KAMNIK:VKL LJUBLJANA SLO13. 5. 202010. Krog

  • Ime in priimekSelekcijaKategorizacija 1.10.2020
    Lan Kramar (2011)U12
    Lara Marija Gorše (2009)U12
    Maksim Z. Gligorovski (2009)U12
    Vane Brišnik (2009)U12
    Lan Kramar (2010)U13
    Lara Marija Gorše (2009)U13
    Maksim Z. Gligorovski (2009)U13
    Rudi Osolnik (2009)U13
    Vane Brišnik (2009)U13
    Brišnik Vane (2009)U15
    Jaša Gole (2006)U15mladinski razred
    Lan Kramar (2011)U15
    Lara Marija Gorše (2009)U15
    Lovro Bartol (2007)U15
    Maksim Z Gligorovski (2009)U15
    Osolnik Rudi (2008)U15
    Aleksander Cerar (2004)Kadetiperspektivni razred
    Ažbe Cerar (2004)Kadetimladinski razred
    Brišnik Vane (2009)Kadeti
    David Golob (2004)Kadetiperspektivni razred
    Erik Mujanovič (2005)Kadetimladinski razred
    Jaša Gole (2006)Kadetimladinski razred
    Jošt Čarni (2004)Kadetiperspektivni razred
    Lovro Bartol (2007)Kadeti
    Lukas Z. Gligorovski (2004)Kadetiperspektivni razred
    Maksim Z Gligorovski (2009)Kadeti
    Marko Pilič (2005)Kadetimladinski razred
    Matic Kordež (2004)Kadetimladinski razred
    Osolnik Rudi (2008)Kadeti
    Urban Zupan (2004)Kadetiperspektivni razred
    Aleksander Cerar (2004)Mladinciperspektivni razred
    Anej Janez Ostrež (2004)Mladincimladinski razred
    Ažbe CerarMladincimladinski razred
    Blaž Belentin (2002)Mladincidržavni razred
    Bor Peterlin (2002)Mladincimladinski razred
    David Golob (2004)Mladincimladinski razred
    David Lukič (2002)Mladincidržavni razred
    Gašper Brišnik (2003)Mladincidržavni razred
    Jan Gregorinčič (2002)Mladincimladinski razred
    Jošt Čarni (2004)Mladinciperspektivni razred
    Luka Sokler (2002)Mladinciperspektivni razred
    Lukas Z. Gligorovski (2004)Mladinciperspektivni razred
    Martina Kemperl (2002)Mladinci
    Matic KordežMladincimladinski razred
    Tim Burger (2002)Mladincidržavni razred
    Tjaša Belentin (2002)Mladinci
    Zupan UrbanMladinciperspektivni razred
    Aleksander Cerar (2004)Članiperspektivni razred
    Blaž Benkovič (1993)Članidržavni razred
    Blaž Briški (1999)Članiperspektivni razred
    Bor Peterlin (2002)Članimladinski razred
    David GolobČlaniperspektivni razred
    David Lukič (2002)Članidržavni razred
    Gašper Brišnik (2003)Članidržavni razred
    Gašper Šenica (1982)Članidržavni razred
    Gašper Žurbi (1994)Članidržavni razred
    Jaka Zorman (1996)Člani
    Jošt Čarni (2004)Članiperspektivni razred
    Kristijan Novak (1992)Člani
    Luka Komatar (1989)Članidržavni razred
    Luka Sokler (2002)Članiperspektivni razred
    Lukas Z. Gligorovski (2004)Članiperspektivni razred
    Martin Stele (1996)Članidržavni razred
    Matej Nastran (1979)Člani
    Rok Bergant (1999)Članiperspektivni razred
    Sebastijan Novak (1994)Člani
    Tilen Leskovec (1993)Člani
    Tim Burger (2002)Članidržavni razred
    Timotej Ostrež (1999)Članidržavni razred
    Urban Benkovič (1997)Članidržavni razred
    Urban ZupanČlaniperspektivni razred

Vaterpolsko društvo Kamnik
Maistrova ulica 15, 1241 Kamnik
070  816 797
© 2021 Vaterpolsko društvo Kamnik. All Rights Reserved. Powered by Oblikovalnica