• Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
Račun
Poteka avtorizacija ...
×

Mladi kamniški Vaterpolisti CALCIT WATERPOLO morali tokrat priznati premoč VK LOŠINJ

Mlada ekipa kamniških vaterpolistov CALCIT WATERPOLO je proti ekipi VK LOŠINJ morala tokrat priznati premoč vrstnikom iz Hrvaške, ki letos gostujejo v slovenski ligi. Končni rezultat je bil 19:9 (2:2, 3:3, 3:8, 1:6).

V Ljubljani na Kodeljevem je potekal turnir do 15 let. CALCIT WATERPOLO je odigral tekmo z VK Lošinj. Kamniški vaterpolisti so po izenačenem prvem polčasu popustili na sredini tretje četrtine. Nekaj slabih podaj Kamničanov so vaterpolisti iz Lošinja izkoristili za protinapade in ušli na nedosegljivo prednost.

Za CALCIT WATERPOLO so igrali (goli): Francesko Candotoo, Jaša Gole(1), Lara Marija Gorše, Lovro Bartol, Marko Pilič(3), Matic Kordež(2), Miha Šantak(1), Peter Mikuš, Rudi Osolnik(1), Stefan Damjanovič(1) in Vane Brišnik.