Aleš Komelj nov trener mladincev, kadetov in članov

Foto: Vid Ponikvar

Kamniški klub je v svoje vrste zvabil vrhunskega trenerja!

Po dobrih devetih letih je člansko trenersko klop zapustil Elvir Bečič, kamniški vaterpolisti pa bodo odslej vadili pod vodstvom 42-letnega trenerja Aleša Komelja, ki prihaja iz Kranja.

Aleš je ob slovesu iz AVK Triglav s katerim je sodeloval 23 let takrat med drugim dejal: »Prišel je čas, da začnemo trenerji po Sloveniji krožiti in dvigniti vaterpolo na višji nivo.«

Komelj je do sedaj uspešno vodil največ vaterpolskih reprezentanc Slovenije mlajših selekcij in jih po nekaj letih popeljah tudi na evropsko prvenstvo. Med vaterpolisti velja za izredno priljubljenega trenerja.

Podrobnosti sledijo.