Kadeti osvojili drugo mesto v državnem prvenstvu

Na sliki od leve proti desni: Zg.vrsta: Elvir Bečič(trener), David Golob, Lukas Z.Gligorovski, Bor Peterlin, Blaž Belentin, Aleksander Cerar ., Gašper Brišnik, Tim Burger, Luka Sokler. Sp. vrsta: Urban Zupan, Marko Pilič, Ažbe Cerar, Jošt Čarni, David Lukič, v DP je igral še Matic Kordež.

V Kranju se je igral finalni turnir do 17 let. Polfinalna para sta bila Triglav – Ljubljana in Kamnik – Branik. Triglav si je priboril zmago 22:13, Kamničani pa so Štajerce odpravili z 15:6.

V finalu sta se srečali ekipi, ki v zadnjih letih krojita slovenski vrh v mladinskih kategorijah Triglav : Kamnik 16:10