U19 na Evropskem prevenstvu v Minsku

V beloruskem Minsku je med 26. avgustom in 2. septembrom potekalo evropsko prvenstvo za U19.

Naši mladi vaterpolisti so turnir končali kot 15. Najprej so v skupinskem delu izgubili srečanja s Hrvaško, Turčijo in Španijo, nato v borbi za mesta med 13. in 16. najprej po eni slabi četrtini izgubili z Gruzijo, nato pa na tekmi za 15. mesto ugnali vrstnike iz Velike Britanije.

V Belorusiji so nastopili trije naših vaterpolisti – Blaž Briški, Luka Sokler in Rok Bergant. Poleg njih je nastopilo še sedem vaterpolistov Kranja – kapetan ekipe Jan Justin, Matic Rahne, Dejan Gostič, Andraž Pušavec, Urban Verbič, Aljaž Troppan in Martin Mrgole.

Omenimo še strokovni štab – trener Aleš Komelj, pomočnik Jaka Mikoletič in maser Andraž Smolej.

Povzeto iz spletne strani klub-avktriglav.si.

• 2-september-2018-vaterpolsko-drustvo-kamnik-u19-na-evropskem-prevenstvu-v-minsku (1)

• VERJAMEJO V NAS