Vaterpolisti sklenili sezono

Kamnik – Še ena sezona na bazenu Pod skalo je za nami, za konec smo pripravili tri manjše prireditve.

Poletna liga 2015 je bila letos slabo obiskana, odigrali smo le tri tekme. Druga prireditev Mali vaterpolo Kamnik 2015 je bila namenjena dobrodelni dejavnosti. Prijavnine in prostovoljne prispevke smo namenili Ninu Rakoviču. Turnirja se je udeležilo šest ekip v dveh kategorijah. Vrstni red pri članih: 1. Kamnik 1, 2. Kamnik 2, 3. Kranj. Vrstni red v kategoriji U13: 1. Kamnik 2, 2. Kamnik 1, 3. Nova Gorica.

Tretja prireditev je bil turnir v vodni košarki, ki so se ga udeležile štiri ekipe. Vrstni red: 1. Velenje, 2. Kamnik, 3. Maribor.

Za konec poletne sezone smo se kamniški vaterpolisti odpravili na turnir v Rovinj, v konkurenci treh ekip iz Hrvaške, Italije in Slovenije smo Kamničani osvojili 2. mesto, v svojih vrstah smo imeli tudi najboljšega strelca Luka Soklerja. Zdaj imamo do začetka treningov nekaj prostih dni, s 1. oktobrom pa začnemo s treningi na bazenu – mlajši v Ciriusu, starejši pa v Kranju.