Kadetska ekipa v Opatiji osvojila 5. mesto

Vaterpolisti VD Kamnik so za konec sezone sodelovali na močnem mednarodnem turnirju v Opatiji, kjer so se pomerili v konkurenci osmih klubov iz 5 držav ter osvojili 5. mesto.

Gre za odlično uvrstitev mladih kamniških vaterpolistov, saj so se na mesta pred njimi uvrstile ekipe samih znanih klubov iz Madžarske, Srbije in Hrvaške.
Vrstni red: 1.mesto Primorje, 2. Eger, 3. Opatija, 4. Vojvodina, 5. Kamnik, 6. MTK, 7. Triglav, 8. Banja Luka

Za VD Kamnik so gole dosegli: Blaž Briški 13, Rok Bergant 10, Tim Ostrež 7, Žan Komatar in Kristijan Burgar 3, Jaka Kerznar 2, Belentin Blaž, Luka Sokler in Martina Kemperl 1 gol poleg nji so še igrali: Martin Mihelič, David Lukič in Tjaša Belentin.