Vaterpolisti Kamnika osvojili drugo mesto

V nedeljo, 24. maja, je v Kranju potekal finalni turnir državnega prvenstva mladincev v vaterpolu.

Kamničani so se v polfinalu pomerili z Ljubljano, zmaga jih je peljala v finale, tam jih je že čakal Triglav. Tekma finala je bila nadvse razburljiva, kamniški mladinci so izenačili v zadnji sekundi, nato so o državnem prvaku odločale petmetrovke. Rezultat po rednem delu je bil neodločen 12:12, končni rezultat pa 17:16 za Triglav. Za Kamnik so igrali: vratarja Luka Jeretina in Martin Mihelič ter igralci Jaka Kerznar, Martin Stele, Luka Sokler, Žan Komatar, Tim Ostrež, Jaka Zorman, Kristijan Burgar, Tadej Debevec, Blaž Briški in Rok Bergant, trener Elvir Bečič in pomočnik Primož Romšak. Že v nedeljo, 31. maja, se igra finalni turnir kadetov in tudi tu ciljamo visoko.