Osvojili 2. mesto

V nedeljo, 24. 5. 15, je v Kranju potekal finalni turnir državnega prvenstva mladincev v vaterpolu. Kamničani so se v polfinalu pomerili z Ljubljano, zmaga 16:6 jih je peljala v finale, kjer jih je že čakal Triglav, ki je v prvem polfinalu premagal Bonifiko iz Kopra.

Tekma finala je bila nadvse razburljiva, kamniški mladinci so izenačili v zadnji sekundi, nato so o državnem prvaku odločale petmetrovke, rezultat po rednem delu je bil neodločen 12:12, končni rezultat 17:16, za Triglav.

Za VD Kamnik so igrali: vratarja: Luka Jeretina in Martin Mihelič, igralci: Jaka Kerznar, Martin Stele, Sokler Luka, Žan Komatar, Tim Ostrež, Jaka Zorman, Kristijan Burgar, Tadej Debevec, Briški Blaž, in Rok Bergant.

Že v nedeljo 31.5.15 se igra finalni turnir kadetov tudi tu ciljamo visoko. V soboto 23.5.15 je ekipa do 15 let na tekmi pokala Slovenije v Kopru premagala Bonifiko iz Kopra in se uvrstila v polfinale v Mariboru so igrali naši najmlajši, osvojili so 4 mesto.