Dvakrat izgubili, dvakrat zmagali

Na zadnjih tekmah so bili uspešni mladinci in ekipa U15 kamniškega vaterpolskega društva, ki so oboji igrali z Bonifiko iz Kopra.

Kot nam je povedal Dare Homar, so mladinci zmagali s 14:6, v tej tekmi pa so gole za Kamnik dosegli Blaž Briški, Tadej Debevec, Martin Stele, Jaka Zorman in Rok Bergant. Ekipa U15 je Koprčane premagala s 18:9, med strelce pa so se zapisali: Luka Sokler, Blaž Belentin, David Lukič, Martin Kemperl, Martin Mihelič, Bor Peterlin in Lukas Z. Gligorovski. Člani so dve tekmi izgubili. Čeprav so dobro igrali, jim ni uspelo premagati Žusterne iz Kopra, ki je bila boljša 10:5, v Mariboru pa jim je zmanjkalo nekaj športne sreče, saj so izgubili z 12:11.

J. P.