Kamničani v državni kadetski reprezentanci

Danes je na Nizozemsko odpotovala kadetska reprezentanca Slovenije, ki se bo Nijverdalu potegovala za dve mesti, ki peljeta na evropske igre v Baku.

Nasprotniki Slovencev bodo, od četrtka 12.3.12, do nedelje 15.3.12: Grčija, Belorusija, Ukrajina, Nizozemska in Portugalska.

V vrstah državne kadetske reprezentance je Vaterpolsko društvo Kamnik zastopano s kar štirimi svojimi člani, tako da bodo slovenske barve zastopali in branili tudi Kamničani Blaž Briški, Tim Ostrež, Rok Bergant in Martin Mihelič.

Slovenski kadetski reprezentanci in kamniškim fantom v njeni sestavi želimo srečno pot in obilo uspeha na tekmah.

• 11-marec-2015-vaterpolsko-drustvo-kamnik-kamnicani-v-drzavni-kadetski-reprezentanci (1)

• VERJAMEJO V NAS