V reprezentanci tudi štirje kamniški vaterpolisti

V nizozemskem mestu Nijverdal so bile kvalifikacije za evropske igre v Bakuju.

Reprezentanca Slovenije je v težki skupini osvojila peto mesto, v konkurenci šestih ekip so slovenski vaterpolisti premagali samo portugalske vrstnike. Na evropske igre gredo Grki in Ukrajinci, Nizozemci so bili tretji, četrto mesto je pripadlo Belorusiji. Kamničani smo imeli v reprezentanci štiri vaterpoliste, to so: Blaž Briški, Tim Ostrež, Rok Bergant in Martin Mihelič. V državnem prvenstvu so letos Kamničani dobro uvrščeni pri mladincih, kadetih, U 13 in U 11, v kategoriji do 15 let jim ne gre najbolje, saj so dosegli samo eno zmago, članska ekipa je v sezoni 2014/15 še brez zmage.

V marcu je imelo naše društvo tudi občni zbor v brunarici ŠD Podgorje in nekaj tekem v vseh kategorijah. Kot že mnogo pomladi tudi letos težko čakamo poletno sezono, ko si za nekaj mesecev oddahnemo in zadihamo na bazenu Pod skalo.