Zadovoljni kljub porazu v Žusterni

Državno prvenstvo člani: Žusterna – VD Kamnik 14:12

V 4.krogu DP v vaterpolu so člani smo gostovali v Kopru po dveh visokih porazih je VD Kamnik tokrat deloval čvrsto in borbeno, fantje so bili v igri za zmago do zadnje četrtine, klub porazu smo se iz Kopra vrnili zadovoljni, saj je to znak da se počasi sestavljamo. Člani imajo naslednjo tekmo 7.2.2015 v Mariboru.

Gole za Kamnik na tekmi v Žusterni so dosegli: Martin Stele 5, Gašper Šenica 4, Tadej Debevec 2 in Blaž Briški 1.

V svojih nastopih, pa so uspešnejše mlajše kategorije. Mladinci so premagali Ljubljano 20:6, dečki do 11 let so igrali na turnirju v Trstu in osvojili 2. mesto premoč so priznali samo AVK Triglav.
Tekmovanja v DP se nadaljujejo 1.2.2015 v Ljubljani, ko kadeti igrajo z Ljubljano, še prej imajo v soboto zbor državne reprezentance.