Mladinci drugi v Sloveniji

Vaterpolisti Kamnika so osvojili drugo mesto v državi.

Na zadnjem turnirju v Kranju so gladko premagali AVKOlimpija. V zadnji odločilni tekmi so se pomerili z Branikom iz Maribora. Kamniški ekipi bi naslov prvaka prinesel že neodločen rezultat, začetek tekme je bil kamniški, toda pomemben je bil končni rezultat, ki pa je bil pisan na kožo Mariborčanom, končni rezultat 18:12 za Branik. Vsi smo pričakovali zmago, toda naredili smo preveč napak v obrambi. Rezultat kljub temu ni slab, za nami so bile ekipe, ki imajo zimski bazen pred svojim pragom, na roko nam ni šel niti termin igranja turnirja, saj v zadnjem mesecu ekipa ni bila v polnem tekmovalnem ritmu, po izpadu iz končnice nismo imeli več pravih tekem, nismo se mogli dogovorit za dobre trening tekme in vse skupaj je botrovalo porazu. Sedaj komaj čakamo, da se odpre kamniški bazen Pod skalo, da se dobro pripravimo za ostale finale.

Trenutno se pospešeno pripravljamo na 18. dan vaterpolistov Slovenije, ki bo 24. in 25. junija. Na prireditvi bodo igrali vaterpolisti vseh kategorij. ©portni dogodek bodo popestrili tudi nastopi glasbenih skupin v petek zvečer, blues rock skupina Middle finger, v soboto popoldne nas bodo zabavali Veseli Podgorci in Toni Tuhynski. Preko poletja bo VD Kamnik organiziral tudi več programov za preživljanje prostega časa, pripravljamo štiri termine celodnevnih taborov, poletno vaterpolo šolo in poletno vaterpolo plavalno šolo.