• Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
Račun
Poteka avtorizacija ...
×

Vrhpolje prepričljivo proti Stranjam

V petek, 20. avgusta, se je v sončnem vremenu na kamniškem bazenu odigrala tekma v malem vaterpolu med ekipama Stranj in Vrhpolj, v kateri nastopajo igralci 12-urnega košarkarskega spektakla v juniju.

Tekma je že tradicionalna, rezultat v zmagah je bil 3: 0 za Vrhpolje. Letošnji začetek je napovedoval preobrat, saj so igralci Stranj začeli ambiciozno, tekma je bila izenačena in Vaterpolo tekma Stranje : Vrhpolje po dveh četrtinah zmagovalec še vedno ni bil znan! V tretji in četrti četrtini pa je prišla do izraza izkušenost vaterpolistov iz Vrhpolj, ki so na koncu prepričljivo zmagali z 12: 6. Tako ostaja zmaga na Vrhpolju že četrto leto zapovrstjo!

Za ekipo Stranj so igrali: Bencek, Humar, Zore in Nadižar, v golu pa je bil M. Balantič.
Vrhpolje so zastopali: K. Reisner, M. Reisner, Ličen, J. Balantič in Homar, v golu pa je bil izvrstni Pungertar.

Strelci za zmagovalce so bili: Homar 3, M. Reisner 6, K. Reisner 2 in J. Balantič 1 gol, v ekipi Stranj pa so bili uspešni: Bencek 2, Nadižar 2, ter Humar in Zore po 1 gol.

Hvala tudi sodniku, ki pa bo rabil še veliko vaje in avtoritete, da bo obvladoval igralce v tako zagrizenih tekmah. Nasvidenje naslednje leto v kamniškem bazenu!