U11

trener Primož Romšak
Ime in priimek
Lan Kramar (2011)
Lara Marija Gorše (2009)
Leon Veršnik (2010)
Maksim Z. Gligorovski (2009)
Matic Veršnik (2008)
Peter Mikuš (2008)
Pilič Filip (2009)
Rudi Osolnik (2008)
Tomaž Mikuš (2011)
Vane Brišnik (2009)

Vse selekcije in tekmovalci

več ...

Ime in priimekSelekcijaKategorizacija 1.6.2019
Aleksander Cerar (2004)Člani
Blaž Belentin (2002)Članidržavni razred
Blaž Benkovič (1993)Članidržavni razred
Blaž Briški (1999)Članiperspektivni razred
Bor Peterlin (2002)Člani
David Lukič (2002)Članidržavni razred
Gašper Brišnik (2003)Članidržavni razred
Gašper Šenica (1982)Članidržavni razred
Gašper Žurbi (1994)Članidržavni razred
Luka Komatar (1989)Članidržavni razred
Luka Sokler (2002)Članiperspektivni razred
Martin Stele (1996)Članidržavni razred
Rok Bergant (1999)Članiperspektivni razred
Tim Burgar (2002)Članidržavni razred
Tim Ostrež (1999)Članidržavni razred
Urban Benkovič (1997)Članidržavni razred
Aleksander Cerar (2004)Kadeti
Anej Ostrež (2004)Kadeti
Ažbe Cerar (2004)Kadeti
Blaž Belentin (2002)Kadetidržavni razred
Blaž Nadižar (2005)Kadeti
Bor Peterlin (2002)Kadeti
David Golob (2004)Kadeti
David Lukič (2002)Kadetidržavni razred
Gašper Brišnik (2003)Kadetidržavni razred
Jošt Čarni (2004)Kadeti
Luka Sokler (2002)Kadetiperspektivni razred
Lukas Z. Gligorovski (2004)Kadeti
Martina Kemperl (2002)Kadeti
Matic Kordež (2004)Kadeti
Tim Burger (2002)Kadetidržavni razred
Tjaša Belentin (2002)Kadeti
Urban Zupan (2004)Kadeti
Aleksander Cerar (2004)Mladinci
Anej Ostrež (2004)Mladinci
Blaž Belentin (2002)Mladincidržavni razred
Blaž Briški (1999)Mladinciperspektivni razred
Bor Peterlin (2002)Mladinci
David Golob (2004)Mladinci
David Lukič (2002)Mladincidržavni razred
Gašper Brišnik (2003)Mladincidržavni razred
Jošt Čarni (2004)Mladinci
Luka Sokler (2002)Mladinciperspektivni razred
Lukas Z. Gligorovski (2004)Mladinci
Martina Kemperl (2002)Mladinci
Rok Bergant (1999)Mladinci
Tim Burger (2002)Mladincidržavni razred
Tjaša Belentin (2002)Mladinci
Aleksander Cerar (2004)U15
Anej Ostrež (2004)U15
Ažbe Cerar (2004)U15
Blaž Nadižar (2005)U15
David Golob (2004)U15
Domen Hribar (2005)U15
Erik Mujanovič (2005)U15
Jaša Gole (2006)U15
Jošt Čarni (2004)U15
Lukas Z. Gligorovski (2004)U15
Marko Pilič (2005)U15
Matic Kordež (2004)U15
Urban Zupan (2004)U15
Filippo Porta (2006)U13
Jaša Gole (2006)U13
Lara Marija Gorše (2009)U13
Lovro Bartol (2007)U13
Maksim Z. Gligorovski (2009)U13
Matic Veršnik (2008)U13
Miha Šantak (2006)U13
Peter Mikuš (2008)U13
Thomas Candotto (2007)U13
Tiana Pilič (2007)U13
Vane Brišnik (2009)U13
Lan Kramar (2011)U11
Lara Marija Gorše (2009)U11
Leon Veršnik (2010)U11
Maksim Z. Gligorovski (2009)U11
Matic Veršnik (2008)U11
Peter Mikuš (2008)U11
Pilič Filip (2009)U11
Rudi Osolnik (2008)U11
Tomaž Mikuš (2011)U11
Vane Brišnik (2009)U11


© 2019 Vaterpolsko društvo Kamnik. All Rights Reserved. Powered by Oblikovalnica