• 070 816 797
  • Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Kadeti

EKIPA

trener Primož Romšak
Ime in priimekKategorizacija 1.10.2019
Aleksander Cerar (2004)mladinski razred
Anej Janez Ostrež (2004)mladinski razred
Ažbe Cerar (2004)mladinski razred
Blaž Nadižar (2005)mladinski razred
David Golob (2004)mladinski razred
Domen Hribar (2005)
Erik Mujanovič (2005)
Jaša Gole (2006)
Jošt Čarni (2004)perspektivni razred
Lukas Z. Gligorovski (2004)mladinski razred
Marko Pilič (2005)mladinski razred
Matic Kordež (2004)mladinski razred
Urban Zupan (2004)perspektivni razred

KOLEDAR

sezona 2019/2020
TekmaDatumUra igranjaTurnir/Domačin turnirja
VD KAMNIK:VD KOPER15. 12. 20191. Turnir/KOPER
VK BORAC:VD KAMNIK15. 12. 20191. Turnir/
VD KAMNIK:AVK TRIGLAV12. 1. 20202. Turnir/
AVK BRANIK:VD KAMNIK12. 1. 20202. Turnir/
VD KAMNIK:VKL LJUBLJANA SLO.26. 1. 20203. Turnir/
VD KOPER:VD KAMNIK26. 1. 20203. Turnir/
VD KAMNIK:VK BORAC15. 3. 20204. Turnir/
AVK TRIGLAV:VD KAMNIK15. 3. 20204. Turnir/
VD KAMNIK:AVK BRANIK12. 4. 20205. Turnir/
VKL LJUBLJANA SLO:VD KAMNIK12. 4. 20205. Turnir/

Vse selekcije in tekmovalci

več ...

Ime in priimekSelekcijaKategorizacija 1.10.2019
Aleksander Cerar (2004)Članimladinski razred
Blaž Belentin (2002)Članidržavni razred
Blaž Benkovič (1993)Članidržavni razred
Blaž Briški (1999)Članiperspektivni razred
Bor Peterlin (2002)Članimladinski razred
David Lukič (2002)Članidržavni razred
Gašper Brišnik (2003)Članidržavni razred
Gašper Šenica (1982)Članidržavni razred
Gašper Žurbi (1994)Članidržavni razred
Jaka Zorman (1996)Člani
Jan Gregorinčič (2002)Člani
Jošt Čarni (2004)Članiperspektivni razred
Kristijan Novak (1992)Člani
Luka Komatar (1989)Članidržavni razred
Luka Sokler (2002)Članiperspektivni razred
Lukas Z. Gligorovski (2004)Članimladinski razred
Martin Stele (1996)Članidržavni razred
Rok Bergant (1999)Članiperspektivni razred
Sebastijan Novak (1994)Člani
Tilen Leskovec (1993)Člani
Tim Burger (2002)Članidržavni razred
Timotej Ostrež (1999)Članidržavni razred
Urban Benkovič (1997)Članidržavni razred
Aleksander Cerar (2004)Kadetimladinski razred
Anej Janez Ostrež (2004)Kadetimladinski razred
Ažbe Cerar (2004)Kadetimladinski razred
Blaž Belentin (2002)Kadetidržavni razred
Blaž Nadižar (2005)Kadetimladinski razred
Bor Peterlin (2002)Kadetimladinski razred
David Golob (2004)Kadetimladinski razred
David Lukič (2002)Kadetidržavni razred
Gašper Brišnik (2003)Kadetidržavni razred
Jošt Čarni (2004)Kadetiperspektivni razred
Luka Sokler (2002)Kadetiperspektivni razred
Lukas Z. Gligorovski (2004)Kadetimladinski razred
Martina Kemperl (2002)Kadeti
Matic Kordež (2004)Kadetimladinski razred
Tim Burger (2002)Kadetidržavni razred
Tjaša Belentin (2002)Kadeti
Urban Zupan (2004)Kadetiperspektivni razred
Aleksander Cerar (2004)Mladincimladinski razred
Anej Janez Ostrež (2004)Mladincimladinski razred
Blaž Belentin (2002)Mladincidržavni razred
Blaž Briški (1999)Mladinciperspektivni razred
Bor Peterlin (2002)Mladincimladinski razred
David Golob (2004)Mladincimladinski razred
David Lukič (2002)Mladincidržavni razred
Gašper Brišnik (2003)Mladincidržavni razred
Jošt Čarni (2004)Mladinciperspektivni razred
Luka Sokler (2002)Mladinciperspektivni razred
Lukas Z. Gligorovski (2004)Mladincimladinski razred
Martina Kemperl (2002)Mladinci
Rok Bergant (1999)Mladinciperspektivni razred
Tim Burger (2002)Mladincidržavni razred
Tjaša Belentin (2002)Mladinci
Lan Kramar (2011)U11
Lara Marija Gorše (2009)U11
Leon Veršnik (2010)U11
Maksim Z. Gligorovski (2009)U11
Matic Veršnik (2008)U11
Peter Mikuš (2008)U11
Pilič Filip (2009)U11
Rudi Osolnik (2008)U11
Tomaž Mikuš (2011)U11
Vane Brišnik (2009)U11
Jaša Gole (2006)U13
Lara Marija Gorše (2009)U13
Lovro Bartol (2007)U13
Maksim Z. Gligorovski (2009)U13
Matic Veršnik (2008)U13
Peter Mikuš (2008)U13
Tiana Pilič (2007)U13
Vane Brišnik (2009)U13
Aleksander Cerar (2004)U15mladinski razred
Anej Janez Ostrež (2004)U15mladinski razred
Ažbe Cerar (2004)U15mladinski razred
Blaž Nadižar (2005)U15mladinski razred
David Golob (2004)U15mladinski razred
Domen Hribar (2005)U15
Erik Mujanovič (2005)U15
Jaša Gole (2006)U15
Jošt Čarni (2004)U15perspektivni razred
Lukas Z. Gligorovski (2004)U15mladinski razred
Marko Pilič (2005)U15mladinski razred
Matic Kordež (2004)U15mladinski razred
Urban Zupan (2004)U15perspektivni razred


© 2020 Vaterpolsko društvo Kamnik. All Rights Reserved. Powered by Oblikovalnica