Kontaktni obrazec


* Ali ste oseba?Vaterpolisti Kamnika so pokalni prvaki za U19

Vaterpolisti Kamnika so pokalni prvaki. Če se je mladincem naslov državnega prvaka izmuznil so tokrat fantje v finalu nadigrali kranjske vaterpoliste. V Kamniku na domačem bazenu Pod skalo niso pustili niti malo možnosti večnim konkurentom iz Kranja.


AVK Triglav:VD Kamnik 8:15 (3:4, 1:4, 2:5, 2:2)

Strelci:

Za AVK Triglav:A. Smolej 4, Popovič 2, Močnik in Justin 1

Za VD Kamnik: Debevc in Briški 4, Ostrež, Zorman in Bergant 2, Stele 1

Dare

foto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senicafoto: Gašper Senica
Stopite v kontakt z nami
  • Naslov

   Vaterpolsko društvo Kamnik
   Maistrova ulica 15 1241 Kamnik
   070  816 797
  • Povezani

   facebook link

Здесь вы можете Глюкометр купить Гарантия, доставка.