Plavalni tečaji v februarju!

Plavalni tečaji v februarju 2020!

Približujemo se zaključku kar treh programov. S februarjem nadaljujemo že s III. terminom 16-urnega intenzivnega plavalnega tečaja primernega za otroke od 3,5 let naprej (ponedeljek in petek).

Z zaključkom pol letnega plavalnega tečaja pa se začenja nov pol letni plavalni tečaj ob sredah ali sobotah. Začenjamo s pol letno rekreacijo odraslih, ki poteka ob ponedeljkih ali sobotah.
Prav tako se nam vsi otroci kadarkoli lahko pridružijo na vaterpolo šoli, ki poteka v Cirius-u.
Dodatne informacije o urnikih in programih najdete na naši spletni strani ali pokličete 031 463 884 (Teja).

Teja Jazbinšek