Kamniški reprezentantje pripomogli k zmagi Slovenije na turnirju na Slovaškem

Reprezentanca vaterpolistov rojenih 2004 je bila uspešna na turnirju v Novakyh na Slovaškem.

V konkurenci šestih ekip so bili na vseh petih tekmah zmagovalci. Reprezentanco so sestavljali igralci iz vseh slovenskih klubov: Bernard Čanč Matija VK Ljubljana,Tim Kačič AVK Branik, Alan Lončarevič, Gašper Fičur in Samo Koder VD Koper 1958, Aleksander Paunovič, Jaša Lah,Jure Zupanc in Jaka Grabec AVK Triglav, Lukas Z Gligorovski, Aleksander Cerar, David Golob in Jošt Čarni VD Kamnik. Trener Elvir Bečič in pomočnik Primož Romšak ter vodja poti Nenad Pilič so iz VD Kamnik.